Amlan Forte Rewolucja na Polskim rynku Suplement diety

Amla – agrest indyjski

Amla to drzewo rosnące powszechnie w Indiach o pięknych zielonych kwiatach.  Owoce z silnie kwaśnym, cierpkim miąższem przypominają znany nam agrest, stąd nazwa angielska Indian gooseberry. Owoce tego drzewa mają mnóstwo zastosowań.

 Działanie amli

Amla uprawiana jest w Indiach właśnie dla jej owoców. Od wieków są wykorzystywane w indyjskiej medycynie tradycyjnej, ajurwedzie. Szczególnie w południowych Indiach, owoce spożywa się w postaci przetworów.

W Ajurwedzie panuje pogląd, że Amla jest najlepszym środkiem odmładzającym. Jest naturalnym, efektywnym antyoksydantem. Owoce amli wykazują działanie antywirusowe i antybakteryjne. Cenne właściwości amli wynikają z niezwykle wysokiej zawartości witaminy C, tanin i polifenoli, które wykazują wysoką aktywność antyoksydacyjną.

Badania kliniczne

Reputacja Amli jest potwierdzona przez badania naukowe, które potwierdzają jej pobudzające działanie na układ immunologiczny. Prowadzono także badania sprawdzające leczniczy efekt tego owocu w zespole gastrycznym.

 

Amlan redukuje metabolizm oraz usuwa z organizmu wszystkie toksyny, co jest bardzo ważnym procesem podczas chudnięcia.

 

Naukowcy jednoznacznie twierdzą ze AGREST AMLI skutecznie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej, obniża poziom cukru we krwi, oraz usuwa wszystkie nie potrzebne toksyny.